Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівецькій області лише одна виборча дільниця відкрилася із запізненням

Спостерігачі ОПОРИ фіксують випадки, коли виборці хочуть отримати бюлетень без паспорта
Усі дільниці у виборчих округах Чернівецької області відкрилися вчасно, окрім однієї. У Чернівцях дільниця №730513 розпочала роботу із запізненням на 20 хвилин. Про це повідомили у Громадянській мережі ОПОРА Чернівці на facebook.
 
Як повідомив голова ОВК у 201 окрузі, члени цієї дільничної комісії скаржились, що голова ДВК на засідання приходить напідпитку, тому зробили заміну. Cпостерігачі ОПОРИ повідомляють про те, що окрім них, спостерігачів на дільницях від кандидатів чи інших громадських організацій немає.
 
Також повідомляють, що члени ДВК працюють у некомфортних умовах – у деяких приміщеннях для голосування температура нижче 18°С.
 
Спостерігачі ОПОРИ знову фіксують випадки, коли виборці хочуть отримати бюлетень без паспорта. Нагадуємо, щоб проголосувати потрібно мати один єдиний документ – паспорт громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки. Виняток становлять військові та особи, які тільки почали процедуру набуття громадянства, бо вони можуть пред’явити військовий квиток та відповідне посвідчення.
 
Варто зазначити, що пропущений строк на вклеювання фото у паспорті-книжечці, або відсутність витягу-додатку до ID-картки не є підставою для того, аби виборцю не видали бюлетень.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж