Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Роман Петришин заявив, що не бачить проректора Сільву Марут у своїй команді

Головний бухгалтер і проректор з економічних питань потрапляла в численні скандали В інтерв’ю виданню «БукІнфо» кандидат на посаду ректора Чернівецького національного університету професор Роман Петришин заявив, що не бачить у своїй команді дискредитованого численними скандалами проректора з економічних питань Сільву Марут. 

Роман Петришин звернув увагу, що як проректор з економічних питань і головний бухгалтер Сільва Марут уже працювала при трьох ректорах.
 
«Я вважаю, що на цю позицію потрібна нова, молода людина з свіжими ідеями та баченням. Я на цій посаді її не бачу».

Звернувши увагу на проблему корупції в університеті, Роман Петришин наголосив:
 
«Дуже хотілося б, щоб ми могли прощатися з корупціонерами самостійно, не чекаючи затримань правоохоронцями, які б’ють по іміджу всього університету. З тим чи іншим працівником треба прощатися, коли розумієш, що він замішаний в цих справах».

Як стверджують наші джерела, головний бухгалтер ЧНУ Сільва Марут сьогодні активно підтримує висування на посаду ректора професора Олега Ангельського, якого також пов’язують з народним депутатом Максимом Бурбаком.

Нагадаємо, 11 грудня десятки студентів Чернівецького університету провели пікет під стінами ректорату з вимогою пояснити, куди зникли мільйони гривень, виділених на ремонт гуртожитків і діяльність студентського самоврядування.
 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж