Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У ресторані дружини Федорука порушують розпорядження міської ради

Фото: Вадима Дейнеги
Чернівчанку не пустили до вбиральні закладу, посилаючись на хазяїв
У ресторані «Затишок», який належить дружині народного депутата від «Народного фронту» Миколи Федорука, порушують рішення міської ради. Чернівчанка пані Наталія звернулася з листом до редакції газети «Версії», у якому розповіла, що її не пустили до вбиральні закладу, посилаючись на хазяїв.
 
«Була у справах у районі ринку Зеленого. Оскільки я людина немолода, мені потрібно було відвідати вбиральню. Раніше я забігала до кафе «Затишок». Так вчинила і зараз. Та молодий чоловік зупинив мене і повідомив, що «начальство не дозволяє пускати до туалету сторонніх. Я повідомила йому про розпорядження Чернівецької міськради, в якому йдеться, що кав’ярні, ресторани, готелі, сауни зобов‘язані забезпечити вільний доступ чернівчан і гостей міста до вбиралень. Адже, як відомо, у нас немає достатньої кількості доступних туалетів у місті. На це молодий чоловік відповів: «А ви знаєте хто у нас господар?». 

Тоді я сказала, що зателефоную господарям за вказаними у закладі телефонами. Мобільних номерів було два, та за жодним мені не відповіли», – зазначила пані Наталія.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж