Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Румунії чернівчанин Білич переміг угорського міжнародного гросмейстера

У сусідній країні змагалося 11 країн

Представники Буковини змагалися на міжнародному турнірі зі швидких шахів Ramada Open, який відбувся у румунському місті Клуж-Напока. Найкраще серед наших земляків виступив міжнародний гросмейстер Віталій Бернадський, який набрав 6,5 очка з 9 можливих та посів 18 місце.


Ще один наш земляк – Олексій Білич завершив змагання на 39-їй сходинці (5,5 очка). Цікаво, що у другому турі Олексій переміг міжнародного гросмейстера з Угорщини, учасника п’яти олімпіад (2014-2012 рр.) у складі національної збірної Ференца Беркеша. Це була єдина поразка Беркеша у турнірі. У підсумку Ференц Беркеш посів друге місце.

 

А переможцем змагань став міжнародний гросмейстер, шестиразовий чемпіон Болгарії, чемпіон світу серед юнаків (1983 рік) Кіріл Дімітров Георгієв. Болгарин не програв жодної партії та набрав 8 очок. Трійку кращих замкнув українець Артем Омеля (Бровари, Київська область), який набрав 7,5 очка.


Щодо інших буковинців, то Георгій Мінтенко (Сторожинецький район, на міжнародних змаганнях представляє Угорщину) посів 63 місце (5 очок), а ось Дмитро Швед (Заставнівський район) опинився на 140 місці (3,5 очка).


У Румунії змагалися 183 шахіста, які представляли Україну, Румунію, Угорщину, Болгарію, Сербію, Росію, Латвію, Білорусь, США, Словаччину та Бельгію.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж