Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На лікування Янусі Дяківнич у Стамбулі необхідні кошти

Дівчинці проведуть операцію, під час якої витягнуть порт
Маленька бковинка Януся Дяківнич, котра вже понад рік бореться із раком, продовжує лікування у Туреччині. На середу, 22 листопада, призначена операція, під час якої витягуватимуть порт - він наразі є джерелом інфекцій.
 
На реабілітацію дівчинки потрібні кошти. Про це у Фейсбуку повідомляє благодійниця Марта Левченко. 
 
"Новини по Янусі!Завтра Янусічці витягують порт, який наразі є джерелом інфекцій, і постійно її мучить, місце імпланту просто синє. Та й лікар каже, що дасть Бог він уже не знадобиться. 
По коштах за останній тиждень, через важкий нещасний випадок який трапився з Янусічкою, та останнє глобальне обстеження результатів лікування ми отримали рахунки на суму 13088,20$ ( деякі рахунки виставлені в євро), також оплата за оренду житла, газ та воду/ 580$. Загальна вартість склала 13668,20 доларів. 
6000 тисяч доларів з цієї суми нам з вами вдалося зібрати маленькими та дуже важливими внесками, решту завдяки підтримці компаніі Лакі Лабс та таємного мецената Янусі (1000 дол.) 
ОТЖЕ СУМА, ЯКУ НАМ НЕОБХІДНО ЯКОМОГА ШВИДШЕ ЗАКРИТИ -7668,20 доларів. 
Операція назначена на завтра.
Нагадаю: Януся Дяківнич манюня з дуууже бідної сім'ї ( такої бідної, що мама не мала коштів навіть МРТ і це вже при підозрі на рак).... це довга і заплутана історія про бідну дитину в якої вже був надутий животик злоякісною пухлиною на 13 см! І яку не вважали за потрібне негайно спрямувати в обласний центр на обстеження.... в Яночки в 3 річному віці виявили нейробластому 4 стадії, з численними метастазами в органах і у кістках, в Україні манюні не давали жодних шансів. Тому завдяки нереальний підтримці тисяч небайдужих людей дитина була терміново вивезена до Стамбулу де за її порятунок взялася професор Інджі Айян. За майже півтори року боротьби Янусі вдалося побороти рак, і ввійти в ремісію, зараз її кістковий мозок, і онкомаркери чисті, нема метастаз та успішно видалена пухлина . Манюня завершує лікування альтернативою пересадки кісткового мозку який запропонував консиліум кращих онкологів світу. І щоб вона успішно закінчила свою боротьбу їй не вистачає 7668,20 євро! 
Згідно останньої звірки з клінікою станом на 16.10.2017 року в клініку оплачено 235,336,309 тисяч доларів + 78377 доларів на оренду житла, харчування, комунальні та побут. Залишилося зовсім трішки і наша маленька героїня надихатиме, та вже й зараз надихає тисячі на боротьбу за кожне життя дитини не дивлячись на страшні діагнози. Януська об'єднала тисячі і навчила безліч людей по світу доброті. Я пишаюся моєю мацьопою і вчуся в неї мужності)!
Сьогодні прийнято рішення, всі кошти які перечислили на карту приват без призначення, передати на Янусю. Звіт у вкладенні.
Допомогти Яночці можна: http://www.future-ukr.org.ua/how-help/", - ідеться у дописі. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж