Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Кращі результати ЗНО показали школярі, яких вчили педагоги-пенсіонери

Це проблема не лише Чернівців, а й всієї України
Школи на периферіях показують гірші результати ЗНО, аніж навчальні заклади у центрі міста. Про це заявив аналітик Агенції журналістики даних Texty.org.ua Остап Кучма. За його словами, це проблема не лише Чернівців, а й всієї України.

Остап Кучма повідомив, що на державному рівні вчителі у гімназіях та ліцеях отримують 10% надбавку до зарплати. Тому педагогам вигідніше йти викладати саме до таких закладів. Тим самим від учителів вимагають тут вищої кваліфікації. «Кращі школи притягують до себе кращих педагогів із кращими категоріями, які, в свою чергу, притягують кращих учнів», - додав Остап Кучма.

Окрім того, експерт зазначив, що на рівень успішності учнів впливає і вікова категорія викладачів. Що більше старших вчителів у навчальному закладі, то кращі результати школярів. 
 
Проте найсильніше на результати впливає частка дітей з малозабезпечених сімей у школах - чим більше таких учнів у навчальному закладі, тим слабше там складають ЗНО. «Міському управлінню освіти потрібно шукати ефективні шляхи для виправлення цієї ситуації та створеннчя сприятливих умов для всіх учнів усіх шкіл міста, незалежно від їх розташування», - заявив аналітик. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж