Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчани можуть врятувати життя маленької Яни Дяківнич

Фото: Марти Левченко
3-річна дівчинка проходить лікування у Стамбулі
На лікування маленької буковинки Янусі Дяківнич все ще необхідні кошти, аби перемогти рак. Наразі 3-річна дівчинка проходить уже третій курс хімії. Про це пише благодійниця Марта Левченко.
 
"Пробачте за слабинку. А знаєте як це жити, щоденно перераховуючи лайки та перепости, перераховуючи кожну поступлені копійку, постійно жити пульсом, тиском та швидкістю серцебиття дитини в яку не вірить цілий світ. На якій поставили хрест наші вітчизняні світила медицини... Чи знаєте як це, бігати у снах коридорами і стукати у кожні примарні двері, двері, де нас можуть почути, двері, де є люди які мають необхідну суму - 200 тисяч, щоб Янка жила! Кожен день я ходжу на роботу, а в голові складаю промову незнайомцю, який колись подзвонить і скаже, що готовий оплатити життя Яни. Я підбираю слова, щоб пояснити, як сильно вона хоче жити, яка вона сильна, і що вона обов'язково прорветься, тільки от якби шанс! Кожного дня я зустрічаю десятки доль дітей і кожну кладу поряд з Янусьою. Кожен день я присвячую Яні, бо вже скоро знову полечу до неї в Стамбул, і там мене міцно обійматиме холодними вологими рученятами Янка, і ми знову робитимемо наші любимі селфі, а я проганятиму від себе думки... 
Кажуть, волонтер має бути з холодним серцем і без емоцій, не звикати до дітей, але як? Я розпочала цю казку про трирічну манюню, і я маю дописати в ній щасливий кінець, я маю знайти чарівника, чарівника для дитини, якою я живу. 
Янка проходить третій курс хіміі, вона крута, сильна, вона бореться, вона вже здивувала і примусила мовчати всіх, хто не вірив. Просто єдине, якщо Януся піде від нас, то тільки через брак дурнуватих коштів!!!!! Прошу, дайте нам з Янусьою шанс!". - ідеться у дописі.
РЕКВІЗИТИ
Приват банк Карта 5457 0822 8184 5714 Левченко Марта 
PayPal: для Янусі
Kidsfutureukraine@gmail.com
Банківські реквізити: ЧОБО «Майбутнє України»
п/р 26000347976 в ЧОД АТ «Райффайзен Банк Аваль»,
МФО 380805, Код ЭДРПОУ 37830229.
Призначення платежу: Благодійна допомога Дяківнич Яні
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж